Author: x***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 223.000₫
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | 4pcs AAA |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Điện áp | 5 V |
| Chiều dài | 24 cm |
| Chiều rộng | 17.5 cm |
| SKU | sb2310297442163974 |
Author: x***c
Date:
Review: Really good
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: K***y
Date:
Review: I love this mirror so much…its bigger than i thought and perfect for doing my make up
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***1
Date:
Review: Ohhh it us so good , lights perfect
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: l***t
Date:
Review: OMG INN NM LOVE IT, it’s awesome u must get it!
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm